ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ  ΠΑΙΔΕΙΑΣ,                                                              ΕΡΕΥΝΑΣ  ΚΑΙ ΘΡΗΣΚΕΥΜΑΤΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Α/ΘΜΙΑΣ

& Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ Β/ΘΜΙΑΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΝΕΑΠΟΛΗΣ

——–

Διεύθυνση             : Ακτή Βοιών

230 53 Νεάπολη Λακωνίας

Πληροφορίες        : Κολυβοδιάκου Παναγιώτα

Τηλέφωνο             : 27340 – 22260

Τηλεομοιότυπο    : 27340 – 22260

Ηλ. Ταχυδρομείο  : mail@gymneapol.lak.sch.gr

Ιστότοπος          :http://gym-neapol.lak.sch.gr

Νεάπολη , 1 – 3 – 2018

Αριθ. Πρωτ.: Φ. 23/252

Προς

Κάθε ενδιαφερόμενο

ΘΕΜΑ: «Προκήρυξη Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος Ανάληψης Εκδρομής Γυμνασίου Νεάπολης»

Η Διεύθυνση του Γυμνασίου Νεάπολης προκηρύσσει εκδήλωση ενδιαφέροντος προς κάθε ενδιαφερόμενο ταξιδιωτικό γραφείο προκειμένου να του αναθέσει, λαμβάνοντας υπόψη ποιοτικά και ποσοτικά χαρακτηριστικά των προσφορών, την προγραμματισμένη εκπαιδευτική επίσκεψη μαθητών του Γυμνασίου Νεάπολης στις 21 Μαρτίου 2018, ημέρα Τετάρτη, από τις 8:15π.μ. έως τις 13:30 μ.μ, σύμφωνα με τις παρακάτω προδιαγραφές:

1. Προορισμός: Μονεμβάσια.
  2. Προβλεπόμενος αριθμός συμμετεχόντων: 32 μαθητές/τριες και 3 συνοδοί καθηγητές.
  3. Η μετακίνηση να γίνει μέσω της νέας οδού Νεάπολης- Κάμπου- Άγιου Φωκά- Μονεμβασίας.

Οι κλειστές προσφορές θα πρέπει να παραδοθούν ιδιοχείρως, ηλεκτρονικά ή να αποσταλούν ταχυδρομικά στη διεύθυνση του σχολείου μας μέχρι και την Τρίτη 13 Μαρτίου 2018 και ώρα 12:30μ.μ. και να περιέχουν:

1. Την τελική συνολική τιμή του ταξιδιού
  2. Την οικονομική επιβάρυνση ανά μαθητή
  3. Υποχρεωτική ασφάλιση ευθύνης διοργανωτή
  4. Ασφάλιση κάλυψης εξόδων σε περίπτωση ατυχήματος ή ασθένειας
  5. Υπεύθυνη δήλωση ότι το γραφείο διαθέτει ειδικό σήμα λειτουργίας, το οποίο βρίσκεται σε ισχύ ή βεβαίωση συνδρομής των νόμιμων προϋποθέσεων για τη λειτουργία τουριστικού γραφείου.

Οι προσφορές θα ανοιχθούν στο γραφείο της Διευθύντριας του Γυμνασίου, την Τρίτη 13 Μαρτίου στις 13:οομ.μ.

Κολυβοδιάκου Παναγιώτα