ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΡΙΟ

Η σχολική κοινότητα του Γυμνασίου Νεάπολης εκφράζει τα θερμά της συλλυπητήρια για την απώλεια της αγαπητής Νότας Σαραντίτη, η οποία υπήρξε επί σειρά ετών ευεργέτιδα των σχολείων μας.

Παράλληλα, θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε από καρδιάς όλους όσοι αντί στεφάνου κατέθεσαν στον τραπεζικό λογαριασμό του σχολείου μας χρηματικό ποσό στη μνήμη της.

Συγκεκριμένα εκφράζουμε ειλικρινείς και θερμές ευχαριστίες στις παρακάτω οικογένειες για τη δωρεά τους: Ψυλλάκη, Κυμπιζή Ιωάννη, Σαραντίτη Ελένης, Σιάφλα Αλέξιου, Ζέη Λίτσας, Σαραντίτη Λίλιαν, Σαραντίτη Γιάννη, Σαραντίτη Μαρίας, Σαραντίτη Λίλας, Ζιάκα Πελαγίας και Κόκκολα Δημήτριου.

Επίσης, ευχαριστούμε θερμά τον κύριο Τσουκαλά Στυλιανό, με καταγωγή από το Λάχι, για την δωρεά της δερματόδετης εγκυκλοπαίδειας Britannica 33 τόμων και άλλων λογοτεχνικών βιβλίων, τα οποία θα λειτουργήσουν υποστηρικτικά στο έργο των εκπαιδευτικών, προσφέροντας σημαντικά στην ποιότητα της παρεχόμενης εκπαίδευσης των μαθητών μας και στη βελτίωση των επιδόσεών τους.

Η Διευθύντρια του Γυμνασίου

Γιώτα Κολυβοδιάκου